b_180_135_16777215_00_images_stories_inne_1_popielec_0000000000a.jpg3 kwietnia podczas Mszy świętej o godz. 7.00 modliliśmy się o Boże błogosławieństwo dla Księdza Proboszcza Ryszarda Zalewskiego w Dniu Imienin.
Dostojny Solenizant otrzymał wiele ciepłych życzeń.
Pani Maria Kucharek, parafialna zelatorka Kółek Różańcowych, w swoim przemówieniu powiedziała:

Czcigodny Księże Proboszczu Ryszardzie!
"W dniu imienin pragniemy złożyć życzenia płynące z głębi serca, a więc życzymy: obfitych łask Bożych, ufności i nadziei w Panu na długie lata życia.
Pielęgnuj w sobie dar Kapłaństwa, a uśmiech i poczucie humoru niech zawsze Ci towarzyszą.
Niech dobry Bóg, który Ciebie powołał, nadaje sens Twojemu życiu.
Niech Jezus Pan zawsze będzie z Tobą. Nich Duch Święty opromienia swym światłem w każdy dzień Twojej Kapłańskiej posługi, a Maryja Matka wszystkich Kapłanów otacza Cię zawsze opieką".

Kapliczki i krzyże przydrożne