b_180_135_16777215_00_images_stories_inne_1_popielec_2017_DSC07938_2.jpgW uroczystym Dniu Bożego Narodzenia pielgrzymujemy myślą i sercem do Betlejem, miasta Dawidowego, gdzie przyszedł na świat Jezus Chrystus, nasz Pan i Zbawiciel. Dzieląc się radością Bożego Narodzenia, w imieniu wszystkich kapłanów naszej Parafii życzymy spędzenia tego szczególnego czasu w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze. Niech w tę Noc Betlejemską, w którą wypełniło się Słowo, znikną wszelkie smutki i trudności, konflikty i nieporozumienia. Niech Oblicze nowo narodzonego Pana w Waszym sercu przemienia każdy Wasz dzień, niech napełni Was radością i pokojem, miłością i jednością. Niech Najświętsza Maryja Panna i św. Józef otoczą Was swą opieką, a narodzony w Betlejem Zbawiciel rozpali na nowo gorliwość chrześcijańską i obdarzy Was wszelkimi potrzebnymi łaskami w Nowym 2018 Roku życzą duszpasterze z Bazyliki prostyńskiej:

Ksiądz kanonik Ryszard Zalewski- proboszcz,
Ksiądz kanonik Krzysztof Maksimiuk- senior,