b_180_135_16777215_00_images_DSC01307.JPGW uroczystym Dniu Bożego Narodzenia pielgrzymujemy myślą i sercem do Betlejem, miasta Dawidowego, gdzie przyszedł na świat Jezus Chrystus, nasz Pan i Zbawiciel. Dzieląc się radością Bożego Narodzenia, w imieniu wszystkich kapłanów naszej Parafii życzymy spędzenia tego szczególnego czasu w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze.

Niech w tę Noc Betlejemską, w którą wypełniło się Słowo, znikną wszelkie smutki i trudności, konflikty i nieporozumienia. Niech Oblicze nowo narodzonego Pana w Waszym sercu przemienia każdy Wasz dzień, niech napełni Was radością i pokojem, miłością i jednością. Niech Najświętsza Maryja Panna i św. Józef otoczą Was swą opieką, a narodzony w Betlejem Zbawiciel rozpali na nowo gorliwość chrześcijańską i obdarzy Was wszelkimi potrzebnymi łaskami w Nowym 2019 Roku życzą duszpasterze z Bazyliki prostyńskiej:
ksiądz kanonik Ryszard Zalewski- proboszcz,
ksiądz kanonik Krzysztof Maksimiuk- senior,