b_130_98_16777215_00_http___parafiaprostyn.pl_images_stories_0000000000000000_sa.jpg
Ksiądz Biskup Antoni Pacyfik Dydycz zatwierdził do publicznego odmawiania Koronkę ku czci św. Anny.
Tekst Koronki umieszczony też będzie na obrazkach  św. Anny (z koronami). Obrazki są w druku.
Zachęcam do odmawiania tej Koronki. /Tekst znajduje się w zakładce "Ogłoszenia parafialne"/

W naszej bazylice odpust ku czci św. Anny oraz Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin diecezji Drohiczyńskiej odbędzie się w niedzielę 22 lipca. Główna Msza św. o godzinie 1200. Pozostałe Msze święte o 9.00 i 17.00.
Serdecznie zapraszam również w imieniu parafian prostyńskich, którzy dla pielgrzymów z dalszych parafii przygotują herbatę (jak w ubiegłym roku).
                                                                 Ks. Krzysztof Maksimiuk,
                                                                     proboszcz parafii