Parafia Rzymskokatolicka - Bazylika Mniejsza w Prostyni
                            (diecezja drohiczyńska)

b_200_150_16777215_00_http___parafiaprostyn.pl_images_stories_000290611_15.jpgPo raz trzynasty w Kiełczewie, w dniu 4 lipca odbył się Dzień Radości Wakacyjnej, czyli dzień pełen dobrej i beztroskiej zabawy na świeżym powietrzu, zorganizowany z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszej gminy i parafii.

 Organizatorami festynu byli jak co roku: Proboszcz Parafii pw. Trójcy Świętej w Prostyni Ksiądz Kanonik Krzysztof Maksimiuk, Wójt Gminy Małkinia Górna Marek Kubaszewski, oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kiełczewie Andrzej Koroś.

Relacja, zdjęcia oraz film na stronie www.kielczew.malkiniagorna.pl

 

Historia Sanktuarium (film)

Historia Sanktuarium
Trójcy Przenajświętszej
w Prostyni
(nagranie 2004r)
 

Pielgrzymi, cuda, tradycje

Kardynał Wyszyński

Parafia Rzymskokatolicka PW. TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ I ŚW. ANNY

BAZYLIKA MNIEJSZA

Adres: Prostyń 137, 07-319 Małkinia

tel. 29/644 90 90